Geometria kół

GEOMETRIA KÓŁ MOKOTÓW WARSZAWA

Warsztat samochodowy Allandmax oferuje usługi takie jak: zbieżność kół, geometria 3D i inne w mieście Warszawa, dzielnicy Mokotów. Świadczymy kompleksowe usługi związane z naprawą zawieszenia, a naszą specjalnością jest geometria kół. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była rzetelna, a cena uczciwa. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu mamy nadzieję, że będzie Twoim ulubionym warsztatem przez wiele lat. W czasach, gdy mechanicy mają złą reputację, chcemy dać Ci poczucie oddania samochodu w ręce dobrych ludzi. Nasi mechanicy są chlubą firmy. Szczycimy się ich doświadczeniem, precyzją i pomysłowością w pracy. Ponadto gwarantujemy, że nasze usługi są uczciwie wycenione. Zapraszamy do regulacji geometrii kół, naprawy zawieszenia samochodu oraz innych usterek.

Zespół zbieżność i geometria kół Allandmax

geometria kół Mokotów Warszawa

Profesjonalna Zbieżność Kół

Warszawa, Mokotów

Producentów opon

Obsłużonych pojazdów

Czas wymiany opony

%

Zadowolonych Klientów

USTAWIANIE ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

Geometria i zbieżność kół Warszawa Mokotów to bardzo ważne elementy związane z eksploatacją pojazdu. Parametry (mechanika) definiujące geometrię koła samochodowego to zbieżność, pochylenie i wprowadzenie. Prawidłowe ustawienie geometrii koła w naszym zakładzie pozytywnie wpłynie na zminimalizowanie zużycia i uszkodzeń opon. Prawidłowe ustawienie parametrów zbieżności zwiększy trwałość opon, jednocześnie poprawiając komfort jazdy i zmniejszając zużycie paliwa. Technologia pomiaru geometrii kół przeszła długą drogę! Technologia 3D, dokładnie zdiagnozuję wszelkie anomalie związane z prawidłowym ustawieniem wszystkich parametrów.

Prawidłowo wyregulowana geometria kół i mechanika zawieszenia w pojeździe mają duży wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Głównym problemem z nieprawidłowym ustawieniem kół jest trzymanie się prosto podczas jazdy w linii prostej. Kolejnym objawem jest ociężałość samochodu podczas pokonywania zakrętów. Czasami można wyczuć charakterystyczną bezwładność pojazdu podczas pokonywania ostrych zakrętów. Ze względów ekonomicznych warto również zadbać o geometrię kół! Niewystarczający mechanizm zawieszenia zwiększa opony i zużycie paliwa.

Najpierw okresowo sprawdzaj geometrię osi. Na przykład przy zmianie opon zimowych/letnich. Zdaniem ekspertów najlepiej sprawdzać i korygować przynajmniej raz w roku. Kupując nowe opony, szczególnie ważne jest, aby skonsultować się z mechanikiem. Aby nie ryzykować zbyt szybkiego noszenia. Badanie geometrii kół z ekspertem niewiele kosztuje. Pomyślnie wykonany test jest bardzo ważny i musi być całkowicie precyzyjny! Zmiana wielkości o pół stopnia jest bardzo znacząca. Może zagraża to bezpiecznej jeździe. Dlatego nie powinniśmy wykonywać takich pomiarów bez niezbędnego sprzętu i wiedzy. Nowoczesna technologia: geometria 3D, która gwarantuje precyzyjne informacje w tym zakresie.

OFERTA SERWISU OPON ALLANDMAX:

wymiana opon Warszawa

Wymiana opon

Szybka i sprawna wymiana opon: przełożenie na felgi lub wymiana całych kół z wyważaniem.

wulkanizacja Mokotów

naprawa opony

Sprawdzamy wymieniane opony pod względem usterek oraz skutecznie i fachowo je naprawiamy!

serwis opon 24

sprawdzenie stanu technicznego i ciśnienia

Ważny aspekt bezpieczeństwa, niekiedy lekceważony!

Warszawa wulkanizacja

dobór właściwego ogumienia

Doświadczenie  i wiedza pomoże Państwu dobrać właściwe i bezpieczne opony.

Rezerwacja wulkanizacji Allandmax

7 + 12 =
lokalizacja serwisu opon

Aleja Wincentego Witosa 31, 00-728 Warszawa Czynne codziennie od 8:00 do 20:00

5/5 - (2 votes)